Oferta

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem wszelkich materiałów drukowanych od wizytówek po billboardy. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu czasopism, katalogów, reklam, wszelkiego rodzaju ulotek i plakatów, a także ...

Przygotowanie do druku i lokalizacja (spolszczanie)

Częstym przypadkiem w zglobalizowanym świecie jest sytuacja w której polski oddział dużej firmy materiały graficzne otrzymuje z centrali i wymagają one jedynie drobnego dostosowania do lokalnych warunków lub wstawienia polskiej wersji językowej. Podejmując się takich zadań zawsze dbamy o to by przygotowane przez nas polskie wersje spełniały (często bardzo rygorystyczne) założone wytyczne graficzne. Pozwala to na jednolitą komunikację graficzną promującą daną markę np. w całej Europie czy nawet na całym świecie.

Druk offsetowy i cyfrowy

Potrzebujesz coś wydrukować? Książkę w jednym egzemplarzu czy milion ulotek? Zajmiemy się tym. Współpracujemy z wieloma drukarniami, specjalizującymi się w różnych formach druku i podejmującymi zlecenia o różnych nakładach. Wybierzemy dla Ciebie tą, która najlepiej sprosta oczekiwaniom i zagwarantuje najlepszą cenę.

Druk wielkoformatowy

Plakaty, billboardy, banery. Nie tylko wydrukujemy ale zorganizujemy montaż / wyklejenie. Współpracujemy z największymi firmami outdoorowymi i znamy specyfikę przygotowania dla nich materiałów. Nie boimy się również rozwiązań nietypowych, jak np. bilbordy z trójwymiarowymi elementami.

Obróbka video

Trudno sobie wyobrazić dużą kampanię reklamową z pominięciem telewizji i inernetu, dlatego nie pomijamy i tych mediów. Tworzymy i przygotowujemy reklamy telewizyjne, poddając obróbce i adaptacji gotowe materiały video.

Witryny i aplikacje internetowe oraz mobilne

Przygotowujemy strony internetowe jakich potrzebujesz, proste wizytówki firmy, większe - atrakcyjnie prezentujące ofertę firmy, a także duże portale o wielu różnych funkcjonalnościach. Mamy doświadczenie w prezentacji materiałów pierwotnie przygotowanych do druku (np. czasopism) w sposób bardziej atrakcyjny niż zwykły PDF. Idąc z duchem czasu nieobce są nam również zagadnienia urządzeń mobilnych, których specyfika wymusza nie tylko zasady przygotowania materiałów ale też inne sposoby prezentacji treści. Wszelkie formy reklamy internetowej, banery, mailingi, mini strony poświęcone konkretnej kampanii to nasza codzienność. Dbamy o to by reklama była atrakcyjna, spełniała rygorystyczne wymagania techniczne portali na których ma się pojawić, ale też o to by po przeprowadzonej kampanii trafiły do Ciebie szczegółowe statystyki wyświetleń i kliknięć aby w przyszłości osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Obsługa kompleksowa

Co nas wyróżnia? To że zajmujemy się tym wszystkim i proponujemy Ci te wszystkie usługi i rozwiązania jednocześnie. To nie tylko oszczędność i wygoda, to także pewność, że Twoja reklama we wszystkich mediach będzie spójna graficznie i stylistycznie. W tłoku innych tylko tak skierowana reklama ma szansę się przebić i trafić do Twoich przyszłych klientów.